1. Dzisiaj przeżywamy XXVI Niedzielę zwykłą.

2. W poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00 czynna będzie biblioteka parafialna.

3. W poniedziałek rozpoczęcie Nabożeństwa Różańcowego. Nabożeństwo różańcowe w Dużym Kościele będzie o godz. 17.30 a w Małym Kościele o godz. 16.30. W niedzielę w Małym Kościele o 18.30.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek na różaniec zapraszamy też Margaretki. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych.

5. Pragniemy w naszej parafii rozpocząć spotkania grupy formacyjnej dla dorosłych – oazy dorosłych. Serdecznie zapraszamy w najbliższy czwartek po mszy o godz. 18:00 na spotkanie organizacyjne.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

• poniedziałek – godz. 17.30 – Rodzice modlący się na różańcu za swoje dzieci
  • wtorek – godz. 18.00 – Lektorzy
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 11.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

8. 6 października w sobotę jest pielgrzymka Róż Różańcowych i Margaretek do Rokitna. Wyjazd z Placu Kościelnego w sobotę o godz. 8.00.

9. Zapraszamy na wyjazd do Paradyża na Akatyst ku czci Bogurodzicy w dniu 13 października. Koszt wyjazdu 20 zł, zapisy w zakrystii.

10. W przyszłą niedzielę w Lubiechni Wielkiej uroczystość odpustowa o godz. 12.00

11. W następną niedzielę będziemy gościć Czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia. Panowie z Zielonej Góry podróżują po Polsce głosząc doskonałe nabożeństwo do NMP na podstawie Traktatu Św. Ludwika de Montfort. Mając upoważnienie ks. biskupa Tadeusza Lityńskiego dzielą się świadectwem swojego nawrócenia i cudów, których za wstawiennictwem Maryi doświadczają w swoim życiu. Będzie można nabyć pięknie wydany Traktat o Doskonałym nabożeństwie do NMP św. Ludwika wraz z książeczką o różańcu i płytą CD. Cena zestawu to zaledwie 10 zł. Zachęcamy do nabycia książeczki, która ukształtowała wielu świętych.

12. Można nabyć kalendarz na rok 2019 związany z naszą diecezją, Koszt 5 zł.

13. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

14. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne.