Parafia Rzepin
header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpg

Ogłoszenia parafialne

XVI Niedziela Zwykła, 20.07.2014r

1. Spotkania grup w tym tygodniu:

  • środa – grupa O. Pio – godz. 18.00
  • piątek – grupa Medjugorska – godz. 18.00

2. W piątek 25 lipca wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Poświęcenie pojazdów po Mszy św. o godz. 18.00 w Dużym Kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poświęcić swoje samochody i inne pojazdy do Dużego Kościoła.

3. W sobotę wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu pamiętajmy w naszych modlitwach o rodzicach i dziadkach.

4. Dnia 30 lipca z naszej parafii już po raz 25 wyruszy Piesza Pielgrzymka Na Jasną Górę. Zapraszamy do wzięcia udziału w tych niepowtarzalnych rekolekcjach w drodze. Zapisy do 26 lipca. Kartę pielgrzyma można pobrać w kancelarii parafialnej. Koszt pielgrzymki 120 zł.

5. Dla tych, którzy nie mogą pójść na pielgrzymkę do Częstochowy istnieje możliwość duchowego uczestnictwa w pielgrzymce przez codzienną modlitwę. Na kartach Duchowego Pielgrzyma będzie możliwość zapisania intencji Mszy św. w których będziemy się modlić w czasie pielgrzymki. Karty Duchowego Pielgrzyma Można odbierać w zakrystii, w kancelarii parafialnej lub przy drzwiach kościoła.

6. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.