Proboszcz:

• Ks. Prałat Stanisław Wencel, pochodzi z parafii p.w. Św. Anny w Szczańcu. Święcenia kapłańskie przyjął 15.06.1975 roku, z rąk J.E. Ks. Bpa Wilhelma Pluty w Katedrze p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gorzowie Wielkopolskim.
    Ustanowiony w parafii: 25.08.1989

Wikariusze:

• Ks. Bartłomiej Rybacki

• Ks. Damian Wierzbicki pochodzi z parafii pw. Najświętszej Maryi Panny w Trzebielu. Po sześciu latach przygotowań w Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu otrzymał w gorzowskiej katedrze świecenia prezbiteratu z rąk Ksiądz Biskupa Tadeusza Lityńskiego (27 maja 2017r) . Ksiądz Damian 25 sierpnia 2017r. rozpoczął posługę duszpasterską jako wikariusz w parafii Wniebowzięcia NMP w Żaganiu. Pełnił funkcję dekanalnego duszpasterza młodzieży i założył odział Ruchu Lednickiego. Pomagał w Diecezjalnej Diakoni Liturgicznej z którą jest związany od szkoły średniej. Po 3 letniej posłudze w parafii w Żaganiu z woli Księdza Biskupa został przeniesiony do naszej parafii w Rzepinie.

Rezydenci:

• Ks. Józef Andrzejewski - emeryt, pochodzi z parafii p.w. Św. Stanisława Biskupa w Serokomli. Święcenia Kapłańskie przyjął 23.06.1957 roku, z rąk J.E. Ks. Bpa Teodora Bensha w Katedrze p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gorzowie Wielkopolskim.
    Ustanowiony w parafii: 10.08.2004

• Ks. Antoni Olichwer - rezydent, pochodzi z parafii pw. św. Marcina w Świdnicy. Święcenia kapłańskie przyjął 21.06.1981 roku, z rąk J.E. Ks. Bpa Wilhelma Pluty W Kościele Seminaryjnym p.w. Św. Marcina z Tours w Gościkowie - Paradyżu.
    Ustanowiony w parafii: 02.08.2010