1. Dziś uroczystość Najświętszej Trójcy.
  2. Dziś obchodzimy Dzień Matki. W modlitwie polecamy nasze żyjące i zmarłe mamy.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.
  4. W poniedziałek spotkanie modlitewne rodziców modlących się za swoje dzieci. Rozpoczęcie o godz. 17:30 nabożeństwem majowym.
  5. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte będą odprawiane wg następującego porządku:
    • Duży Kościół – godz. 8:00 i po procesji
    • Mały Kościół – godz. 7:00, 11:00 i 19:00
    • Starościn, Lubiechnia Mała – godz. 8:00
    • Drzeńsko, Lubiechnia Wielka, Gajec – godz. 9:00
    • Po Mszy Świętej o godz. 11:00 z Małego Kościoła wyruszy procesja ulicami miasta do 4 ołtarzy, które będą ustawione przy ul. Chrobrego, Dworcowej, Wojska Polskiego i Placu Kościelnym. Prosimy o przygotowanie ołtarzy, baldachimu, feretronów, chorągwi a także udekorowanie okien domów. Prosimy dzieci o sypanie kwiatów podczas procesji, a rodziców o ich przygotowanie. Do udziału zapraszamy wszystkie dzieci komunijne i rocznicowe. Po procesji dzieci komunijne otrzymają folderki na I piątki miesiąca. W czasie Oktawy Bożego Ciała Msza Święta z procesją będzie o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 11:00.
  6. W piątek spotkanie Oazy rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00.
  7. W sobotę wyjazd na Lednicę. Zbiórka o godz. 6:30 przy sklepie Dino.
  8. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Zmiana Tajemnic Różańcowych połączona z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17:30.
  9. Przypominamy o zapisach na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę.
  10. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Bartka.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.