1. Dzisiaj przeżywamy XXII Niedzielę zwykłą.

2. Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół w Rzepinie serdecznie zapraszają uczniów wraz z rodzicami na wojewódzką inaugurację roku szkolnego, która odbędzie się 3.09 w naszej szkole. Uroczystość rozpoczyna się o godz. 9.30 Mszą św. w kościele p.w. św. Katarzyny (Mały Kościół). Następnie wszyscy uczestnicy przejdą korowodem prowadzonym przez orkiestrę wojskową do hali widowiskowo – sportowej Z.S., gdzie odbędzie się uroczysty apel z udziałem władz samorządowych i oświatowych. Na halę jako pierwsze wchodzą sztandary, goście i orkiestra, a w tym czasie uczniowie wraz z wychowawcami czekają w wyznaczonych miejscach – uczniowie Szk. Pod. Obok skateparku a uczniowie gimnazjum i LO na bieżni przy Orliku. Prosi się rodziców o dopilnowanie, aby dzieci były ubrane w uroczysty strój apelowy. Na apelu będą śpiewane 4 zwrotki hymnu narodowego.

3. W poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00 czynna będzie biblioteka parafialna.

4. W poniedziałek i wtorek w salce parafialnej o godz. 19.00 nauki przed chrztem.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami św. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych.

6. Spotkanie przygotowujące dorosłych do sakramentu bierzmowania będzie 6.09. o godz. 19.00 w Cybince.

7. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

• piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – ministranci
  • sobota – godz. 11.00 Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 12.30 Schola

9. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne.