1. Dzisiaj przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą.

2. W środę 25 lipca wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Po mszach św. wieczornych poświęcenie pojazdów.

3. W poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie grupy Ojca Pio.

4. W poniedziałek na mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci. Po mszy spotkanie w salce parafialnej.

5. W czasie wakacji nie ma Mszy św. o godz. 9.30 w Dużym Kościele.

6. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 30.07.-12.08. Koszt uczestnictwa to 150 zł. Zapisy w zakrystii i u ks. Norberta. Tych, którzy z różnych powodów nie mogą wziąć udziału w pielgrzymce zachęcamy do duchowego jej wsparcia. Przekazane intencje będę ofiarowane każdego dnia w modlitwie pątników.

7. W środę po mszy św. o godz. 18:00 w dużym kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla pieszych pielgrzymów.

8. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

9. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne.