1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii 113 dzieci po raz pierwszy przystąpi do I Komunii świętej. Dziękujemy za zaangażowanie i towarzyszenie dzieciom w przygotowaniu, za świadectwo wiary i miłości, a także dziękujemy za przygotowanie kościoła i dary ofiarne na budowę ołtarza.

2. Od poniedziałku do soboty w ramach białego tygodnia gromadzimy się na godz. 17:30 w Dużym Kościele na nabożeństwo majowe i Eucharystię. Wyjątkiem jest środa, kiedy dzieci wyruszają na dziękczynną pielgrzymkę do Rokitna.

3. Biblioteka Parafialna czynna będzie w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

4. Przypominamy, że miesiąc maj poświęcony jest Matce Bożej. Nabożeństwa majowe są odprawiane w Dużym Kościele o godz. 17.30, a w Małym Kościele o godz. 18.30.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 rocznica I Komunii św.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. We środę na mszę o godz. 18:00 zapraszamy grupę starszą bierzmowanych. Po mszy spotkanie formacyjne.

8. W piątek o godz. 16:00 spowiedź dla bierzmowanych, ich rodziców i świadków. W sobotę o godz. 11:00 ks. Bp Krzysztof Białasik udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.

• wtorek – godz. 17.30 - Lektorzy
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 - Ministranci

10. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

11. Jak co roku z naszej parafii są organizowane pielgrzymki do Częstochowy: rowerowa od 5.07 do12.07 i piesza od 30.07 do 12.08. Już teraz zachęcamy do udziału w jednej czy drugiej pielgrzymce. Pielgrzymów rowerowych prosimy o zgłaszanie się.

12. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

13. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne.