1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu.

• *poniedziałek – Grupa Medjugorska – godz. 18.00
  • *wtorek – Ministranci starsi – godz. 17.00
  • *wtorek – Apostolat Maryjny – godz. 18.00
  • *piątek – Oaza młodzieżowa – godz. 19.00
  • *piątek – Zespół Sursum Corda – godz. 20.00
  • *sobota – Oaza Dzieci Bożych – godz. 10.00
  • *sobota – ministranci młodsi i kandydaci – godz. 11.00
  • *sobota – Schola – godz. 12.00

3. Dzisiaj, w Dzień Świętości Życia ,Duszpasterstwo Rodzin zaprasza, w ramach akcji „kibicuj rodzinie", do wspólnego spędzenia popołudnia na Randce Małżeńskiej. Spotkania takie odbywać się będą w różnych miejscach w Polsce, równocześnie. W Rzepinie zapraszamy do Domu Kultury na seans filmowy o godzinie 16.00 na film „Próba ogniowa" (cena biletów 15 zł od pary małżeńskiej, 10 zł od pozostałych osób).

4. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zapraszamy w poniedziałek na Mszę św. w dużym Kościele na godz. 18.00 a w Małym Kościele na 19.00. Podczas Mszy św. będzie można włączyć się w duchową adopcję dziecka poczętego. W deklarację można zaopatrzyć się przy wyjściu z kościoła.

5. We wszystkie piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową:

• * Duży Kościół – godz. 17.30
  • * Mały Kościół – godz. 16.00 dla dzieci i 18.30

6. W każdą niedzielę Wielkiego Postu, rozważamy Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali:

• * Duży Kościół – godz. 17.30
  • * Mały Kościół – godz. 16.00

(Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.)

7. W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich pielgrzymów rowerowych i pieszych i wszystkich chętnych na Drogę Krzyżową, która zostanie odprawiona w plenerze. Spotkanie przy Dużym Kościele o godz. 15.00.

8. Również w najbliższą sobotę, w Dużym Kościele o godz. 9.00, próba dla młodzieży przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.

9.W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

10. Parafialny Zespół CARITAS w Rzepinie składa serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, którzy czynnie włączyli się w zbiórkę darów w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas „Tak, pomagam". Dzięki ofiarności naszych parafian zebraliśmy 747,5 kg żywności,wartości3632zł. Po uzupełnieniu zebranych darów zakupami za 670 zł udało się nam przygotować paczki dla 84 rodzin. Pomoc ta z pewnością jest bardzo potrzebna w przedświątecznym okresie. Dzisiejsze trudne czasy wymagają jak największej liczby prawdziwie chrześcijańskich postaw. Dlatego jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

11. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową rozpoczynającą Wielki Tydzień. Poświęcenie palm i procesja na pamiątkę wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy odbędzie o godz. 11.00 w Dużym Kościele. Liturgia rozpocznie się przy krzyżu misyjnym. Po poświęceniu palm wyruszy procesja do kościoła. Poświęcenie palm będzie na wszystkich Mszach św. 12. Są jeszcze rozprowadzane paschaliki, z tymi paschalikami przychodzimy na nabożeństwo w Wielką Sobotę. Koszt paschalika 5 zł.

13. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

14. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne.

Bóg zapłać.