1. Dzisiaj XXIV niedziela zwykła.

2. W poniedziałek w godz. od 18.30 do 19.00 czynna będzie Biblioteka Parafialna.

3. W poniedziałek 18 września św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Patrona Polski. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o młodzieży.

4. W naszej diecezji rozpoczyna się Synod Diecezjalny. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy I Niedzielę Synodalną. Synod ma się zając sprawami duszpasterskimi naszej diecezji.

• czwartek – godz. 18.00 – adoracja
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci i Lektorzy
  • sobota – godz. 11.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 12.30 – Schola
  • sobota – godz. 18.00 – Gr. O. Pio

6. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Lubiechni Małej. Msza św. odpustowa o godz. 12.00

7. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

8. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

9. 7 października pielgrzymka Róż Różańcowych do sanktuarium w Rokitnie. Koszt 20 zł. Prosimy chętnych o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

10. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL.

11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w Małym Kościele spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.