1. Dzisiaj XXIII niedziela zwykła, która rozpoczyna tydzień modlitw w intencji dzieci i młodzieży a także nauczycieli w ramach Tygodnia Wychowania Chrześcijańskiego.

2. W poniedziałek w godz. od 18.30 do 19.00 czynna będzie Biblioteka Parafialna.

3. W czwartek 14 września święto Podwyższenia Krzyża.

• czwartek – godz. 18.00 – adoracja i krąg biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci i Lektorzy
  • sobota – godz. 12.30 - Schola

5. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa w Lubiechni Małej z racji święta Podwyższenia Krzyża. Msza św. odpustowa o godz. 12.00

6. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona wspierających Ubogich.

7. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

8. W sobotę 16 września Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu.

9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.

10. MDK oraz Wrzosy zapraszają na VIII Festiwal Pieśni Wrzosowisko w sobotę 16 września: o godz. 12.00 Msza św. w Małym Kościele, następnie korowód ulicami miasta i prezentacje festiwalowe w Domu Kultury.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.