1. Dzisiaj XXI niedziela zwykła.

2. W naszej parafii witamy ks. Norberta Lasotę, który na mocy decyzji ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego, będzie pełnił posługę duszpasterską w naszej parafii. Prosimy o modlitwę w intencji ks. Norberta.

3. W poniedziałek w godz. Od 18.30 do 19.00 czynna będzie Biblioteka Parafialna.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami św.. W piątek od godz. 8.00 będziemy odwiedzali chorych.

5. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 różaniec i nabożeństwo I soboty miesiąca.

6. Parafia pw. NMP Królowej Polski w Słubicach organizuje serię Katechizacji Przedmałżeńskiej dla narzeczonych, którzy planują zawarcie związku małżeńskiego. Katechizacja rozpocznie się w niedzielę, 10 września 2017 roku. Spotkania odbywać się będą codziennie o godz. 19.00 w kaplicy przy kościele parafialnym.

7. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

8. Za tydzień, w niedzielę 3 września, o godz. 3.30 rozpocznie się II pielgrzymka biegowa z Rzepina do Rokitna. Informacje o tym wydarzeniu znajdziemy na parafialnej stronie internetowej. Pamiętajmy w modlitwie o biegaczach.

9. W przyszłą niedzielę będzie już odprawiana Msza św. o godz. 9.30 w Dużym Kościele.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.