1. Dzisiaj XVIII niedziela zwykła.

2. Dzisiaj Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę przechodzi trasę Pogorzela - Kuklinów. Módlmy się aby szczęśliwie dotarli do celu. Na spotkanie z pielgrzymami na Jasnej Górze wyrusza autokarowa pielgrzymka. Wyjazd z Rzepina przy Dużym Kościele 11 sierpnia o 22.30, wyjazd z Częstochowy o 18.00 po Drodze Krzyżowej.

3. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

4. W poniedziałek w godz. Od 18.30 do 19.00 czynna będzie Biblioteka Parafialna.

5. W piątek o godz. 19.00 w kancelarii parafialnej czynne będzie poradnictwo rodzinne.

6. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

7. W przyszła niedzielę taca przeznaczona będzie na KUL.

8. 3 września odbędzie się II biegowa pielgrzymka w formie sztafety z Rzepina do Rokitna. Wszystkich pragnących wziąć w niej udział prosimy o kontakt z ks. Michałem. Informacje o niej znajdziemy również na naszej parafialnej stronie internetowej.

9. W zakrystii i w kancelarii parafialnej możemy nabywać cegiełki na renowację Katedry. Cegiełki są w nominałach polskich banknotów. Czyli po 10, 20, 50, 100, i 200 zł.

10. W lutym 2018 roku chcemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Zainteresowanych prosimy o skontaktowanie się z ks. Proboszczem.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.