1. Dzisiaj XVII niedziela zwykła.

2. Dzisiaj z naszej parafii wyruszyła Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Módlmy się aby szczęśliwie dotarli do celu. Na spotkanie z pielgrzymami na Jasnej Górze jest organizowana autokarowa pielgrzymka. Wyjazd z Rzepina 11 sierpnia o 22.30, wyjazd z Częstochowy o 18.00 po Drodze Krzyżowej.

3. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych. W sobotę nabożeństwo I Soboty miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych.

5. W piątek o godz. 19.00 w kancelarii parafialnej czynne będzie poradnictwo rodzinne.

6. 3 września odbędzie się II biegowa pielgrzymka w formie sztafety z Rzepina do Rokitna. Wszystkich pragnących wziąć w niej udział prosimy o kontakt z ks. Michałem. Informacje o niej znajdziemy również na naszej parafialnej stronie internetowej.

7. W zakrystii i w kancelarii parafialnej możemy nabywać cegiełki na renowację Katedry. Cegiełki są w nominałach polskich banknotów. Czyli po 10, 20, 50, 100, i 200 zł.

8. W lutym 2018 roku chcemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Zainteresowanych prosimy o skontaktowanie się z ks. Proboszczem.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.