1. Dzisiaj XV niedziela zwykła.

2. Dziękujemy za modlitwę i wsparcie materialne pielgrzymki rowerowej do Częstochowy. Wszyscy szczęśliwie dojechali i wrócili, liczymy na odkrywanie owoców duchowych pielgrzymki.

3. Zachęcamy do uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa, w który wliczona jest już podróż powrotna autobusem, wynosi 170 zł. Tych, którzy z różnych powodów nie mogą wziąć udziału w pielgrzymce, zachęcamy do duchowego jej wsparcia. Przekazane w ten sposób intencje będą ofiarowane podczas modlitwy różańcowej oraz Mszy św.. Duchowy pielgrzym otrzymuje także kartę duchowego uczestnictwa i swoją ofiarą modlitwy wspiera pielgrzymów.

4. Zapraszamy także do wyjazdu do Częstochowy na powitanie pielgrzymki. Koszt przejazdu autobusem w obydwie strony to 100 złotych. Wyjazd z Rzepina 11 sierpnia o 22.30, wyjazd z Częstochowy o 18.00 po Drodze Krzyżowej. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.

5. W piątek o godz. 19.00 w kancelarii parafialnej czynne będzie poradnictwo rodzinne.

6. W sobotę o godz. 18.00. spotkanie grupy O. Pio.

7. W zakrystii i w kancelarii parafialnej możemy nabywać cegiełki na renowację Katedry. Cegiełki są w nominałach polskich banknotów.

8. W lutym 2018 roku chcemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii.Zainteresowanych prosimy o skontaktowanie się z ks. Proboszczem.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.