1. Dzisiaj XIII niedziela zwykła.

2. W poniedziałek w godz. od 18.30 do19.00 czynna będzie Biblioteka Parafialna.

3. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

4. W poniedziałek na Mszę św. na godz. 18.00 zapraszamy chętnych, którzy chcą wziąć udział w Pieszej Pielgrzymce. Koszt uczestnictwa z autobusem powrotnym 170 zł.

5. W środę Mszą św. o godz. 7.00 rano rozpocznie się 13 pielgrzymka rowerowa z Rzepina na Jasną Górę. Spotkanie pielgrzymów rowerowych dzisiaj o godz. 16.00. Proszę przybyć z rowerami.

6. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed Mszami świętymi. W piątek o godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych.

7. Przez okres wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 9.30 w Dużym Kościele.

8. W przyszłą niedzielę parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.