1. Dzisiaj Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną - Niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy tydzień modlitw w intencji powołań.

2. W poniedziałek i wtorek w salce parafialnej o godz. 19.00 nauki przed chrztem.

3. W poniedziałek konferencja dekanalna w naszej parafii. Na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy w intencji ks. Proboszcza z okazji Jego imienin. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

4. Próby przed pierwszą komunią: wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.00 Sprzątanie Dużego Kościoła przed komunią, wtorek i piątek o 19.00. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i spowiedź dzieci i ich najbliższych w sobotę o godz. 14.00

• czwartek - godz. 18.00 – Msza Św. i adoracja dla rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz.10.00 - Ministranci
  • sobota – godz. 12.30 – Schola

6. Nabożeństwa majowe są odprawiane w Dużym Kościele o godz. 17.30 a w Małym Kościele o 18.30.

7. W sobotę mija 100 lat od Objawień w Fatimie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o godz. 17.30

8. Dzisiaj Caritas będzie zbierał ofiary od grona wspierających ubogich.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.