1. Dzisiaj Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną.

2. Próby przed pierwszą komunią: czwartek i piątek o godz. 16.00

• czwartek - godz. 18.00 – Msza św., Adoracja i Krąg biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz.16.00 - Ministranci
  • sobota – godz. 12.30 – Schola

4. W poniedziałek rozpoczynamy miesiąc maj – poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w Dużym Kościele o godz. 17.30 a w Małym Kościele o 18.30.

5. 2 maja – wtorek, zapraszamy na korowód biało-czerwony i manifestację patriotyczną. Przemarsz z najdłuższą flagą polską z roku 2014 w towarzystwie orkiestry dętej i symboli narodowych, rozpocznie się o 17:30 przy placu SP1.

6. W środę 3 Maja – Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane jak w każda niedzielę. W Dużym Kościele o godz. 11.00 Msza św. za Ojczyznę. Następnie złożenie kwiatów pod pomnikiem, biegi publiczne, festyn rodzinny i bieg dla Szymona. Szczegóły na plakatach.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed Mszami św.. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych.

8. Zapraszamy na spotkanie młodych w Lednicy.

9. Za tydzień Caritas będzie zbierał ofiary od grona wspierających ubogich.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.