1. Jezus Chrystus jest Miłością zbawiającą, Miłością uczłowieczoną, ukrzyżowaną i zmartwychwstałą. Stał się uczestnikiem naszego życia aby nas zbawić. Niech Jego największy cud – Zmartwychwstanie – będzie przeżywany przez nas jako radość i dziękczynienie za dar niepojętej miłości i miłosierdzia otrzymany od Boga. Życzymy Wam, aby łaska Zmartwychwstałego Pana była obecna na waszych drogach życia, aby szczęście, pokój i radość towarzyszyły Wam podczas świąt Wielkanocnych i w całym życiu.

2. Dzisiaj następna Msza św. w Dużym Kościele o godz. 11.00 a w Małym Kościele o godz. 10.00, 12.00 i 19.00.

3. W poniedziałek wielkanocny Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Taca z drugiego dnia świąt przeznaczona będzie na KUL.

• czwartek - godz. 18.00 – Msza św., Adoracja i Krąg biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota – godz. 18.00 – Gr. O. Pio

5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek...

6. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa w Drzeńsku. Msza św. odpustowa o godz. 12.00 a w Gajcu Msza św. będzie o godz. 10.30.

7. Firma OPTO – MARZENIE zwraca się z prośbą do wszystkich zainteresowanych bezpłatnym badaniem wzroku. Badania odbędą się 19.04. w godzinach od 16.00 do 17.00 w salce parafialnej.

8. Dziękujemy za przygotowanie kościołów i dla całej oprawy liturgicznej... a także za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.