1. Dziś V Niedziela Wielkiego Postu.

2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

3. W piątek Wielkiego Droga Krzyżowa.

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.30

4. W niedzielę rozważamy Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00

Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.

• czwartek – godz. 18.00 – Krąg biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota - godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Kółko Różańcowe
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci Lektorzy
  • sobota – godz. 11.30 – Kandydaci do bierzmowania
  • sobota – godz. 12.30 - Schola

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami św.. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych.

7. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową rozpoczynająca Wielki Tydzień. Poświęcenie palm i procesja na pamiątkę wjazdu do Jerozolimy będzie o godz. 11.00 w Dużym Kościele. Liturgia rozpocznie się przy krzyżu misyjnym. Po poświęceniu palm wyruszy procesja do kościoła. Poświecenie palm będzie też na innych Mszach św.

8. Zapraszamy do wsparcia kolejnego dzieła Caritas. Rozprowadzamy paschaliki na stół Wielkanocny i Liturgię Wieczerzy Paschalnej. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone na pomoc seniorom oraz dla 10 adoptowanych przez naszą diecezję syryjskich rodzin z Aleppo. Koszt świecy to 15 zł.

9. Zapraszamy do uczestnictwa w diecezjalnym spotkaniu młodzieży w ramach ŚDM. Koszt uczestnictwa 15 zł. Wyjazd w sobotę 8 kwietnia o 15.30.

10. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych za tydzień po Mszy Św. o 12.00.

11. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich pielgrzymów pieszych i rowerowych i wszystkich chętnych drogę krzyżową w plenerze. Spotkanie przy Dużym Kościele o godz. 15.00.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.