1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu.

2. W poniedziałek w godzinach od 18.30 do 19.00 czynna będzie biblioteka parafialna.

3. We wszystkie piątki Wielkiego Postu odprawiać będziemy Drogę Krzyżową.

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.30

4. W niedzielę rozważać będziemy Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00

Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Nauki będą na każdej Mszy św.. Już teraz módlmy się w intencji rekolekcjonistów i o owoce rekolekcji. W przyszłą niedzielę Msza św. w Lubiechni W. o godz. 14.00.

• czwartek – godz. 18.00 – Krąg biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota - godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Kółko Różańcowe
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci Lektorzy
  • sobota – godz.11.30 – spotkanie dla przygotowujących się do Bierzmowania
  • sobota – godz. 12.30 – Schola

7. Zapraszamy na film ZERWANY KŁOS – o życiu bł. Karoliny. Wyjazd do Gorzowa 16 marca – czwartek o godz. 16.00 koszt 30 zł.

8. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Siostry Klawerianki, które przybliżą nam tematy placówek misyjnych. Siostry przywiozły różne pamiątki z krajów misyjnych, które będziemy mogli nabyć – zakupić i w ten sposób wesprzemy prace misjonarzy.

9. W dniach 27-30 kwietnia planujemy I Biegową Pielgrzymkę na Jasną Górę. Chętnych do udziału w takiej pielgrzymce prosimy o zgłoszenie się do ks. Michała. O tej inicjatywie możemy przeczytać również na naszej internetowej stronie parafialnej.

10. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.