1. Dzisiaj XXVII niedziela zwykła.

2. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych o godz. 19.00 w salce parafialnej.

3. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej do godz. 19.00

• czwartek o godz. 18.00 – adoracja, Krąg biblijny
  • piątek o godz. 18.00 – Oaza
  • sobota o godz. 10.00 – Ministranci i lektorzy
  • sobota o godz. 10.00 – Podwórkowe Kółko Różańcowe, Oaza Dzieci Bożych
  • sobota o godz. 13. 00 – Schola

5. W dużym kościele Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz,17.30 a w Małym Kościele o 18.30. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na różaniec do Małego Kościoła na godz. 16.30.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami św. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych.

7. W piątek przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Uroczystość odpustowa w Lubiechni Wielkiej. Uroczysta Msza w Lubiechni Wielkiej w piątek o godz. 18.00.

8. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania w sobotę o 11.00 w Dużym Kościele

9. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.

11. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w przyszłą niedzielę w Słubicach

12. Zachęcamy do lektury prasy. W Gościu: O pielgrzymce Papieża na Kaukaz artykuły o wadze i szacunku do życia ludzkiego; W Niedzieli: relacja z Papieżem w tle z Asyżu, o tajemnicy Miłosierdzia Bożego, o zespole Śląsk,

13. Można nabyć kalendarz na rok 2017 związany z naszą diecezją. Koszt 5 zł.

14. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.