1. Dzisiaj XXIV niedziela zwykła, która rozpoczyna tydzień modlitw w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców w ramach Tygodnia Wychowania Chrześcijańskiego.

2. Dzisiaj o godz. 16.00 spotkanie popielgrzymkowe Pielgrzymów z pielgrzymki rowerowej na Jasną Górę.

3. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

4. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej do godz. 19.00

• wtorek o godz. 18.00 – Parafialny Zespół Caritas
  • czwartek o godz. 18.00 – adoracja, Krąg biblijny
  • piątek o godz. 18.00 – Oaza
  • sobota o godz. 8.30 – Ministranci i lektorzy
  • sobota o godz. 10.00 – Podwórkowe Kółko Różańcowe, Oaza Dzieci Bożych
  • sobota o godz. 13. 00 – Schola

6. Spotkanie grupy Amarantowej pielgrzymującej pieszo w tym roku na Jasną Górę, rozpocznie się w sobotę o godz. 18.00.

7. MDK oraz Wrzosy zapraszają na VII Festiwal Pieśni WRZOSOWISKO w sobotę 17 września: o godz. 12.00 Msza Św. w Małym Kościele, następnie korowód ulicami Miasta i prezentacje festiwalowe w Domu Kultury.

8. W pierwszą niedzielę października organizujemy pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Rokitna. Zapisy w zakrystii, koszt 25 zł.

9. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa w Lubiechni Małej z racji święta Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza Św. odpustowa o godz. 12.00.

10. Spotkanie popielgrzymkowe pątników, którzy pielgrzymowali do Fatimy, w niedzielę 25 października o godz. 16.00

11. Zachęcamy do lektury prasy. Dziś w Gościu – informacje o sztafecie z naszej parafii, ciekawa rozmowa z Benedyktem XVI, a w Niedzieli np. o bł. ks. Władysławie wyniesionym z Golgoty wschodu na ołtarze i wiele innych ciekawych artykułów.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.