1. Dzisiaj XXIII niedziela zwykła.

2. Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka, w poniedziałek i wtorek o 19.00 w salce katechetycznej.

3. W czwartek przeżywać będziemy święto Narodzenia NMP.

4. Kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas II i III gimnazjum wraz z rodzicami, zapraszamy na spotkanie w środę na godzinę 18.00.

• czwartek o godz. 18.00 – Wspólna modlitwa Rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci, adoracja, Krąg biblijny
  • piątek o godz. 18.00 – Oaza
  • sobota o godz. 10.00 – Podwórkowe Kółko Różańcowe, Oaza Dzieci Bożych
  • sobota o godz. 11.00 – Ministranci i lektorzy
  • sobota o godz. 13. 00 – Schola

6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców dzieci, które będą przygotowywać się do I Komunii Świętej.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 spotkanie popielgrzymkowe Pielgrzymów z pielgrzymki rowerowej na Jasną Górę.

8. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

9. Dzisiaj o 3.00 rano, wyruszyła sztafeta biegaczy z naszej parafii do Rokitna. Módlmy się aby szczęśliwie dotarli do celu.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.