1. Dzisiaj XXII niedziela zwykła.

2. W naszej parafii witamy ks. Michała Dekierta, który na mocy decyzji ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego, będzie pełnił posługę duszpasterską w naszej wspólnocie. Prosimy o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Michała w tej nowej posłudze.

3. W czwartek rozpoczęcie roku szkolnego. Spowiedź codziennie przed Mszą świętą wieczorną. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego w Dużym Kościele i Starościnie w czwartek o godz. 8.00

• piątek o godz. 18.00 – Oaza
  • sobota o godz. 10.00 – Podwórkowe Kółko Różańcowe, Oaza Dzieci Bożych
  • sobota o godz. 11.00 – Ministranci i Lektorzy
  • sobota o godz. 13. 00 – Schola
  • sobota o godz. 17.30 – Żywy różaniec

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie, w piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00

6. W przyszłą niedzielę będzie już odprawiona Msza święta o godz. 9.30 w Dużym
Kościele.

7. Za tydzień w niedzielę o 3.00 rano, wyruszy sztafeta biegaczy z naszej parafii do Rokitna. Informacje o tym przedsięwzięciu w aktualnościach na stronie parafialnej.

5. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.