1. Dzisiaj XVIII niedziela zwykła.

• sobota – Żywy Różaniec – godz. 18.30 w Małym Kościele

3. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami św. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych.

4. Wczoraj z naszej parafii wyruszyła Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Módlmy się aby szczęśliwie dotarli do celu. Na spotkanie z pielgrzymami na Jasnej Górze jest organizowana autokarowa pielgrzymka. Prosimy o zapisy już teraz, planowany koszt 100 zł, wyjazd 11 sierpnia o godz. 22.00 z placu przy Dużym Kościele, powrót po Apelu.

5. W sobotę 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego. Mszą św. o 4,30 rozpocznie się pielgrzymka z Rzepina do Fatimy. Módlmy się za pielgrzymów aby szczęśliwie dotarli i wrócili do swoich domów.

6. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.