1. Dzisiaj XVI niedziela zwykła.

2. Dziękujemy za modlitwę w intencji pątników rowerowej pielgrzymki. Wszyscy szczęśliwie dojechali i wrócili, liczymy na odkrywanie owoców duchowych pielgrzymki.

3. Po Mszach św. możemy powierzyć swoje intencje, które będą omadlane podczas Pieszej Pielgrzymki. Otrzymamy kartę duchowego pielgrzyma. Duchowy pielgrzym podczas trwania pielgrzymki każdego dnia ofiarowuje 10 różańca, przyjmuje komunię świętą w intencji pątników. Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na fundusz pielgrzymkowy. Przez cały czas w zakrystii można zapisywać się na pieszą pielgrzymkę.

4. Jeżeli zbiorą się chętni, jest możliwość dojechania na ostatni etap pielgrzymki na 12 sierpnia. Prosimy o zapisy już teraz, planowany koszt 100 zł, wyjazd około północy 11 sierpnia, powrót po Apelu.

5. Spotkanie grupy o. Pio w sobotę o 18.00

6. Zachęcamy do udziału w spotkaniu Diecezjalnym w ramach Światowych Dni Młodzieży w Świebodzinie. Młodzież naszej Diecezji spotka się z uczestnikami ŚDM przybyłych z zagranicy. Spotkanie odbędzie się 23 lipca – w sobotę w Świebodzinie. Wyjazd o 14.30, koszt 12 zł.

5. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.