1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną – Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.

2. Spotkanie osób chętnych na wyjazd na ŚDM w czwartek o 18.00.

3. W piątek na godzinę 20.00 w imieniu Burmistrza i Zespołu Szkół Ogólnokształcących zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych na Placu Ratuszowym.

4. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania: piątek 18.00, sobota 15.00 z rodzicami i świadkami. Wpierw nabożeństwo krzyża z jego wręczeniem, spowiedź i próba generalna ze świadkami. Prosimy również o zaangażowanie się kandydatów w przygotowanie kościoła do uroczystości – pracę porządkowe w sobotę o godzinie 8.00. W niedzielę 1 maja młodzieży naszej parafii zostanie udzielony sakrament Bierzmowania z rąk Biskupa diecezji Oruro w Boliwii ks. bpa Krzysztofa Białasika.

5. Zapraszamy na Mszę święto w intencji tegorocznych maturzystów w piątek na godz. 10.00 do Dużego kościoła.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. Zapraszamy na wyjazd Ogólnopolski Młodzieży do Lednicy, który odbędzie się

4 czerwca. Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 60 zł. Informacje u ks. Mieczysława Spotkania grup w tym tygodniu:

• poniedziałek – godz. 18.00 – Nabożeństwo Medjugoryjskie z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Zachęcamy by przynieść z sobą wodę i sól, jak również olej z oliwek do poświęcenia
  • środa – godz. 19.00 – Apostolat Maryjny
  • czwartek – godz. 18.00 – Msza św. i Adoracja, Krąg biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 11.00 – spotkanie ministrantów
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

8. Po Mszy świętej można złożyć podpis w ramach obywatelskiego projektu „Stop aborcji”. Listy zostały wyłożone na stoliku, jak również będą dostępne podczas dyżuru w bibliotece parafialnej w poniedziałek od 17.00

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.