1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 w Dużym Kościele Parafialny Zespół Caritas zaprasza chorych i samotnych na spotkanie wigilijno opłatkowe do salki parafialnej.

• piątek – Grupa O. Pio – godz. 18.00
  • piątek – Zespół Sursum Corda i Oaza młodzieżowa spotkanie opłatkowe – godz. 19.00

3. Roraty w Rzepinie odprawiane są w dni powszednie do piątku:

• Duży Kościół – godz. 18.00
  • Mały Kościół – godz. 17.00

4. Przy wyjściu z kościoła rozprowadzane są świece Caritasu na Stół Wigilijny: koszt mała świeca 5 zł. a duża 12 zł.

5. Już za kilka dni święta, postarajmy się o dobre przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia. Zadbajmy o nasze serca tak aby Chrystus mógł się w nich narodzić. Okazja do spowiedzi w kościołach rzepińskich będzie codziennie przed Mszami świętymi.

6. W sobotę Wigilia Narodzenia Pańskiego. Przypominamy o zachowaniu tradycji i zwyczajów polskich podczas wieczerzy wigilijnej. W wigilię zgodnie ze zwyczajem powstrzymujemy się od pokarmów mięsnych, przenosząc główny posiłek na godziny wieczorne. Pasterki będą odprawiane: Mały Kościół godz. 22.30; Duży Kościół godz. 24.00; Gajec, Lubiechnia Wielka, Starościn i Drzeńsko o godz. 21.00.

7. W niedzielę pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze Św. w tym dniu będą odprawiane: Duży Kościół o godz. 11.00; Mały Kościół o godz. 10.00; 12.00 i 19.00, a w Kościołach filialnych tak jak w każdą niedzielę.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.