1. W tajemnicy odwiecznej miłości Boga do człowieka, objawionej w Męce, Śmierci i Zmartwychwstaniu Chrystusa, tkwi siła do zmagania się o lepszy i piękniejszy świat. Życzymy z całego serca, aby i w naszej parafii każdego dnia dokonywało się zwycięstwo miłości, miłosierdzia, dobra, prawdy i życia. Jezus, który jest rzeczywiście Panem życia i śmierci, niech na nowo rozpali w naszych sercach nadzieję i obdarzy nas swoim pokojem.

2. Spotkania grup w tym tygodniu

• piątek – Oaza Młodzieżowa – godz. 18.00
  • sobota – Podwórkowe Koło Różańcowe – godz. 10.00
  • sobota – Schola – godz. 13.00

3. Dzisiaj następna Msza św. w Dużym Kościele o godz. 11.00, w Małym Kościele o 10.00, 12.00 i 19.00.

4. W poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Taca z drugiego dnia świąt przeznaczona będzie na KUL.

5. Chcemy uczcić piątą rocznicę katastrofy Smoleńskiej, dlatego zapraszamy wszystkich na 10 kwietnia do Dużego Kościoła na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji tych, którzy tragicznie zginęli. Po Mszy św. odbędzie się koncert dla uczczenia zmarłych w katastrofie. Gwiazdą koncertu będzie Grażyna Zielińska – światowej sławy sopranistka, mieszkająca na stałe w Austrii, która została wybrana przez Międzynarodowe Konsorcjum w Rzymie do wykonania „Wielkiej Mszy Jana Pawła II" skomponowanej przez Geralda Spitznera, której to fragmenty usłyszymy podczas piątkowego koncertu. Przy akompaniamencie skrzypiec i organów sopranistka wykona również fragmenty „Mszy ku Bożemu Miłosierdziu" kompozycji Bernarda Stielera.  Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa we Mszy św. oraz wysłuchania koncertu.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa w Drzeńsku. Msza św. o godz. 12.00. W Gajcu wyjątkowo o godz. 10.30.

7. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich. W przyszłą niedzielę również zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.