1. Dzisiaj uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. W tym dniu szczególnie modlić się będziemy o powołania kapłańskie. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Gościkowie –Paradyżu.

• środa – Grupa Ojca Pio – godz. 18.00
  • piątek – Oaza młodzieżowa – godz. 18.00 Mały Kościół
  • piątek – Zespół Sursum Corda – godz. 18.00 Mały Kościół
  • sobota – Ministranci młodsi i kandydaci – godz. 11.00
  • sobota – Schola – godz. 12.00
  • sobota – Grupa Medjugorska – godz. 18.00

3. W piątek 25 listopada wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej patronki kolejarzy i Małego Kościoła – uroczystość odpustowa w Małym Kościele. Uroczysta Msza św. będzie odprawiona o godz. 18.00, której przewodniczyć będzie ks. Prałat Józef Kocoł. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tych uroczystościach. W tym dniu nie będzie Mszy Św. o godz.18.00 w Dużym Kościele.

4. W najbliższą sobotę, 26 listopada w Dużym Kościele, spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Grupa młodsza o godz. 10.00,a grupa starsza o godz. 11.00.

5. Dzisiaj o godz. 16.00 w salce parafialnej spotkanie z pielgrzymami, którzy brali udział w pielgrzymce do Turcji śladami św. Pawła.

6. Parafialny Zespół Caritas informuje, że punkt z używaną odzieżą będzie nieczynny od 28 listopada do odwołania.

7. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane świece Caritasu na Stół Wigilijny: koszt mała świeca 5 zł. a duża 12 zł..

8. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będą prowadzone rekolekcje adwentowe przez księży Sercanów. Już teraz módlmy się o owoce rekolekcji a także za rekolekcjonistów.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.