1. Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła w ciągu Roku Liturgicznego.

• środa – Caritas godz. 18.00
  • piątek - Oaza – godz. 19.00
  • piątek – Zespól Sursum Corda – godz. 20.00
  • sobota – Ministranci młodsi i kandydaci – godz. 11.00
  • sobota – Schola – godz. 12.00

3.W środę o godz. 14.00 w Małym Kościele będzie odprawiona Msza św. za zmarłych celników przez kapelana celników

4. W sobotę o godz. 14.00 w Dużym Kościele spotkanie dla pielgrzymów pieszych na Jasną Górę. Zapraszamy tych, którzy brali udział w pieszej pielgrzymce jak i tych którzy mają zamiar wybrać się na pielgrzymkę.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w salce parafialnej spotkanie z pielgrzymami, którzy brali udział w pielgrzymce do Turcji śladami św. Pawła.

6. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

7. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. W tym dniu w szczególny sposób modlić się będziemy o powołania kapłańskie. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Paradyżu.

8. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

9. Za dwa tygodnie w naszej parafii będą prowadzone rekolekcje adwentowe przez księży Sercanów. Już teraz módlmy się o owoce rekolekcji a także za rekolekcjonistów.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.