1. Dzisiaj V niedziela Wielkiego Postu.

•  piątek – godz.19.00 – Oaza młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 - Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

3. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem o godz. 19.00 w salce parafialnej.

4. Poradnictwo rodzinne czynne w piątek o godz. 19.00..

5. W piątek Droga Krzyżowa:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.30 dla dzieci i o godz. 18.30.

6. W niedzielę rozważamy Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żalów:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00

(taca z Gorzkich Żalów przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu).

7. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową rozpoczynającą Wielki Tydzień. Poświęcenie palm i procesja na pamiątkę wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy odbędzie się o godz. 11.00 w Dużym Kościele. Liturgia rozpocznie się przy krzyżu misyjnym. Po poświęceniu palm wyruszy procesja do kościoła. Poświęcenie palm będzie na wszystkich Mszach św.

8. W sobotę na godz. 12.00 do Dużego Kościoła zapraszamy starszych, którzy chcą przygotować się do sakramentu Bierzmowania.

9. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich pielgrzymów pieszych i rowerowych i wszystkich chętnych na Drogę Krzyżową, która zostanie odprawiona w plenerze. Spotkanie przy Dużym Kościele o godz. 15.00.

10. Po raz kolejny Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej przygotowuje Wielkanocną Akcję Caritas, w ranach której sprzedawana będzie świeca w postaci paschalika. Mały symboliczny paschalik obecny w domu ma nam przypomnieć religijny charakter Świąt Wielkanocnych, obecność Chrystusa Zmartwychwstałego w codziennym życiu rodzinnym, konieczność podążania za Chrystusem każdego dnia, pełnienie uczynków miłosierdzia, przez które chrześcijanin staje się światłem prowadzącym innych do Chrystusa. Koszt paschalika 7 zł.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.