1. Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła w ciągu Roku liturgicznego.

• piątek – Oaza – godz. 19.00
  • piątek – Zespół Sursum Corda – godz. 20.00
  • sobota – Schola – godz. 12.00

3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30 w Dużym Kościele i o godz. 18.30 w Małym Kościele.

4. W piątek 14 października – Dzień nauczyciela. O godz. 19.00 w Małym Kościele zostanie odprawiona Msza św. w intencji nauczycieli i wychowawców. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Wznowiła swoją działalność parafialna strona internetowa. Można na niej znaleźć informacje dotyczące intencji, ogłoszeń i wiele innych informacji związanych z parafią. Adres strony www.parafiarzepin.pl

6. Dzisiaj przeżywać będziemy uroczystość odpustową w Lubiechni Wielkiej. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00.

7. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas, będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

8. W najbliższy piątek o godz. 19.00 będzie czynne poradnictwo rodzinne.

9. Dzisiaj zbiórka do puszek na Dzieło Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.

10. W dniach od 14 – 16. X. 2011w Rokitnie, odbędzie się weekend rekolekcyjny poświęcony odnowieniu więzi małżeńskiej. Bliższe informacje są wywieszone w gablocie przy kościele.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.