1. Dzisiaj XII Niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. W poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane w dni powszednie po Mszach św. wieczornych a w niedzielę w Dużym Kościele po Mszy św. o godz. 11.00 a w Małym Kościele po Mszy św. o godz. 19.00.

4. Jak co roku z naszej parafii są organizowane pielgrzymki: rowerowa od 5.07 do 11.07 i piesza od 30.07. do 12.08. Już teraz zachęcamy do wspólnego pokonywania trudów pielgrzymowania i dziękowania podczas całej drogi Jezusowi i Jego Matce za wszelkie doznane łaski. Dzisiaj spotkanie pielgrzymów rowerowych o godz. 15.00, proszę przybyć z rowerami. Prosimy o zapisywanie się.

• wtorek - gr. Mediugorska – godz. 18.00
  • czwartek - Apostolat Maryjny – godz. 18.00
  • piątek - Oaza i Sursum Corda – godz.19.00
  • sobota - Ministranci Starsi i Młodsi oraz kandydaci – godz.11.00

6. W czwartek do Dużego Kościoła na 10.30 zapraszamy młodzież, nauczycieli oraz rodziców na Mszę św. na zakończenie klas gimnazjalnych.

7. W piątek o godz. 8.00 w Dużym Kościele Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

8. W sobotę 29 czerwca przeżywać będziemy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. sprawowane jak w dni powszednie. Taca przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

9. W następną niedzielę Msze św. sprawowane będą wg porządku wakacyjnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 9.30.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.