1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w ciągu Roku liturgicznego.

• piątek – Oaza – godz. 19.00
  • piątek – Zespół Sursum Corda – godz. 20.00
  • sobota – Ministranci młodsi i kandydaci – godz. 11.00
  • sobota – Schola – godz. 12.00

3. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem o godz. 19.00.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00. Okazja do spowiedzi przed Mszami św.

5. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30 w Dużym Kościele i o godz. 18.30 w Małym Kościele

6. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

7. Dzisiaj w Rokitnie bracia i siostry z kół żywego różańca mają swoje spotkanie przy obrazie Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej. Wyjazd na to spotkanie o godz. 9.30 z placu przy Dużym Kościele.

8. W przyszłą niedzielę 9 października będziemy przeżywać uroczystość odpustową w Lubiechni Wielkiej. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00. Natomiast Msza św. w Gajcu wyjątkowo o godz. 9.00

9. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas, będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

10. W najbliższy piątek nie będzie czynne poradnictwo rodzinne.

11. W sobotę 7 października w Dużym Kościele o godz. 17.30 odbędzie się nabożeństwo różańcowe w int. Ojczyzny, które poprowadzi 40 osobowa grupa z naszej parafii. Serdecznie wszystkich na to nabożeństwo zapraszamy.

12. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny, dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

13. W dniach od 14 – 16. X. 2011w Rokitnie, odbędzie się weekend rekolekcyjny poświęcony odnowieniu więzi małżeńskiej

14. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.