1. Dzisiaj przeżywamy XXXI Niedzielę Zwykłą.

2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce katechetycznej nauki przed chrztem.

• piątek – godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • piątek – godz. 20.00 - Zespół Sursum Corda
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci Młodsi i kandydaci
  • sobota – godz. 12.00 – Schola

4. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

5. W przyszłą niedzielę Narodowe Święto Niepodległości – rocznica odzyskania niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 11.00 w Dużym Kościele.

6. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespól Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

7. Miesiąc listopad jest poświęcony modlitwie za zmarłych. Na mszach św. wieczornych będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. W dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących, odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych.

8. 6 listopada we wtorek uroczystość odpustowa w Starościnie. Uroczysta Msza św. z poświęceniem figury św. Huberta o godz. 17.00, na którą wszystkich zapraszamy.

9. 6 listopada we wtorek w Małym Kościele o godz. 19.00 będzie sprawowana Msza św. za zmarłych nauczycieli.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.