1. Dzisiaj przeżywamy XXVI niedzielę zwykłą.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00. Okazja do spowiedzi przed Mszami św.

3. W poniedziałek rozpoczynamy miesiąc październik – poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w Dużym Kościele o godz. 17.30 a w Małym Kościele o godz. 18.30.

• piątek – godz. 19.00 – Oaza
  • piątek – godz. 20.00 – Zespół Sursum Corda
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – ministranci młodsi i starsi
  • sobota – godz. 12.00 – Schola
  • sobota - godz. 18.30 – Żywy Różaniec - Mały Kościół

5. 5 października organizowana jest pielgrzymka do Gietrzwałdu – jedynego miejsca objawień w Polsce i do św. Lipki a także zwiedzimy Grunwald, Stoczek Warmiński, Malbork i Szymbark. Pielgrzymka będzie z dwoma noclegami. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Spotkanie organizacyjne z wpłatami w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 w Dużym Kościele. Wyjazd w piątek o godz. 22.00.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

8. W przyszłą niedzielę w Lubiechni Wielkiej uroczystość odpustowa. Msza odpustowa będzie oprawiona o godz.12.00. Wyjątkowo w przyszłą niedzielę Msza św. w Gajcu o godz. 9.00

9. W styczniu w czasie ferii szkolnych chcemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się. Więcej informacji w kancelarii parafialnej.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.