1. Dziś XXIX Niedziela Zwykła.
  2. Dziś rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny.
  3. Październik to miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej. Zapraszamy w dni powszednie na modlitwę różańcową w Dużym Kościele o godz. 17:30 a w Małym Kościele o godz. 16:30. W niedzielę w Małym Kościele o godz. 18:30, w Dużym Kościele o godz. 17:30. Nabożeństwo Różańcowe ze szczególnym udziałem dzieci i młodzieży w każdą środę października w Małym Kościele i w piątki w Dużym Kościele.
  4. Biblioteka Parafialna czynna jest w poniedziałki od godz. 18:30.
  5. Msza św. w intencji ks. Damiana z racji urodzin w poniedziałek o godz. 17:00 w Małym Kościele.
  6. Spotkanie Grupy Świętego Ojca Pio odbędzie się w poniedziałek. Rozpoczęcie różańcem o godz. 17:30, a następnie Msza św. i spotkanie w salce parafialnej.
  7. Kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy 8 zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek o godz. 19:00 w salce.
  8. Osoby zapisane na pielgrzymkę samolotową do Medjugorie zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższą środę 25 października po Mszy św. o godz. 18:00 w salce parafialnej
  9. W czwartek próba Scholi Dorosłych Charis o godz. 18:30.
  10. W piątek o godz. 17:30 w Dużym Kościele odbędzie się Różaniec Misyjny prowadzony przez Oazę Młodzieży, na który serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.
  11. W sobotę o godz. 11:00 spotkanie ministrantów i lektorów a o godz. 13:00 próba scholii dziecięco-młodzieżowej.
  12. W sobotę Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy w modlitwie i życzeniach.
  13. Przy wyjściu z kościoła można pobrać karty wypominkowe, które możemy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o naszych zmarłych zamawiając za nich również Msze Święte.
  14. Dzieci wraz z rodzicami i młodzież zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się we wtorek 31 października. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 16:30 w MK, następnie przejście w uroczystym korowodzie świętych ulicami Rzepina oraz bal na Sali sportowej przy Szkole Podstawowej. Obowiązkowo przebranie za świętego. W programie gry i zabawy oraz słodki poczęstunek.
  15. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.