1. Dziś XXVIII Niedziela Zwykła.
  2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszy Świętej zbiórka do puszek na dzieło Fundacji Tysiąclecia.
  3. Październik to miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej. Zapraszamy w dni powszednie na modlitwę różańcową w Dużym Kościele o godz. 17:30 a w Małym Kościele o godz. 16:30. W niedzielę w Małym Kościele o godz. 18:30, w Dużym Kościele o godz. 17:30. Nabożeństwo Różańcowe ze szczególnym udziałem dzieci i młodzieży w każdą środę października w Małym Kościele i w piątki w Dużym Kościele.
  4. Biblioteka Parafialna czynna jest w poniedziałki od godz. 18:30.
  5. Wszystkich nauczycieli i pracowników naszych szkół oraz przedszkoli zapraszamy na spotkanie w parafii w najbliższy poniedziałek. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe w intencji Rzepińskiej i Starościńskiej Oświaty, następnie uroczysta Msza Święta i spotkanie w salce.
  6. W czwartek nabożeństwo do św. Rity – Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych, w tym miesiącu wyjątkowo po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  7. W czwartek próba Scholi Dorosłych Charis o godz. 18:30.
  8. Oaza Młodzieży zaprasza na Wieczornicę o św. Janie Pawle II, która odbędzie się w piątek 20 października po Mszy Świętej o godz. 18:00 w Dużym Kościele. Zapraszamy do licznego udziału.
  9. W sobotę odbędzie się V Bieg Świętego Huberta. Rozpoczęcie o godz. 12:00 na Boisku Technikum Leśnego w Starościnie. Zapraszamy do zapisów przez formularz internetowy oraz w dniu biegu. Odbędzie się również bieg dla dzieci.
  10. W sobotę o godz. 11:00 spotkanie ministrantów i lektorów a o godz. 13:00 próba scholii dziecięco-młodzieżowej.
  11. Przy wyjściu z kościoła można pobrać karty wypominkowe, które możemy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o naszych zmarłych zamawiając za nich również Msze Święte.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.