1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  2. Dziś Msza Święta odpustowa w Lubiechni Wielkiej o godz. 13:00.
  3. Październik to miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej. Zapraszamy w dni powszednie na modlitwę różańcową w Dużym Kościele o godz. 17:30 a w Małym Kościele o godz. 16:30. W niedzielę w Małym Kościele o godz. 18:30, w Dużym Kościele o godz. 17:30. Nabożeństwo Różańcowe ze szczególnym udziałem dzieci i młodzieży w każdą środę października w Małym Kościele i w piątki w Dużym Kościele.
  4. Biblioteka Parafialna czynna jest w poniedziałki od godz. 18:30.
  5. W czwartek próba Scholi Dorosłych Charis o godz. 18:30.
  6. W piątek 13 października ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17:00 Msza Święta w Małym Kościele, a następnie procesja fatimska ulicami naszego miasta. Prosimy o składanie intencji na różaniec, który będzie odmawiany podczas procesji i przyniesienie świec. Procesja zakończy się w kapliczce Matki Bożej. W procesji uczestniczą kandydaci do bierzmowania, którzy po zakończonych uroczystościach będą mieli spotkanie z Dużym Kościele. Tego dnia nie będzie różańca i Mszy Świętej w Dużym Kościele.
  7. W piątek odbędzie się spotkanie Oazy Młodzieży.
  8. W sobotę o godz. 11:00 spotkanie ministrantów i lektorów a o godz. 13:00 próba scholii dziecięco-młodzieżowej.
  9. W poniedziałek 16 października odbędzie się Msza Święta w intencji nauczycieli i spotkanie w salce.
  10. Oaza Młodzieży zaprasza na Wieczornicę o św. Janie Pawle II, która odbędzie się w piątek 20 października.
  11. Przy wyjściu z kościoła można pobrać karty wypominkowe, które możemy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o naszych zmarłych zamawiając za nich również Msze Święte.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.