1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię. Dziś na Mszy Świętej o godz. 12:00 poświęcenie różańców dzieciom z klas 3.
  2. Dziś rozpoczynamy miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej. Zapraszamy w dni powszednie na modlitwę różańcową w Dużym Kościele o godz. 17:30 a w Małym Kościele o godz. 16:30. W niedzielę w Małym Kościele o godz. 18:30, w Dużym Kościele o godz. 17:30. Nabożeństwo Różańcowe ze szczególnym udziałem dzieci i młodzieży w każdą środę października w Małym Kościele i w piątki w Dużym Kościele.
  3. Nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych odbędą się w poniedziałek i wtorek o godz. 19:00 w salce.
  4. Biblioteka Parafialna czynna jest w poniedziałki od godz. 18:30.
  5. W środę Msza Święta z udziałem Mężczyzn Świętego Józefa, a następnie spotkanie formacyjne.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  7. W czwartek nabożeństwo powołaniowe połączone z modlitwą różańcową o godz. 17:30 prowadzone przez Przyjaciół Paradyża. Po Mszy Świętej katecheza o kobietach Starego Testamentu.
  8. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:00. Tego dnia zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania zwłaszcza dzieci i młodzież. Klasy 4 rozpoczynają przeżywanie 9 pierwszych piątków miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Oazę – zawierzyć życie Maryi.
  9. W sobotę o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe połączone ze zmianą Tajemnic Różańcowych.
  10. W sobotę pielgrzymka autokarowa do Rokitna, podczas której nastąpi przekazanie relikwii błogosławionej rodziny Ulmów. Zbiórka przy sklepie Dino o godz. 8:30. Koszt 30 zł.
  11. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę od Grona Wspierających Ubogich.
  12. W przyszłą niedzielę odpust w Lubiechni Wielkiej. Zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą o godz. 13:00.
  13. Przygotowujemy się do Nabożeństwa Fatimskiego i procesji Fatimskiej ulicami naszego miasta 13 października. Tego dnia odbędzie się spotkanie do bierzmowania.
  14. Oaza Młodzieży zaprasza na Wieczornicę o św. Janie Pawle II, która odbędzie się w piątek 20 października.
  15. Spotkania grup duszpasterskich:
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz. 11:00 – Ministranci
    • Sobota – godz. 13:00 – Schola Dziecięco-Młodzieżowa
  16. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.