1. Dziś XXV Niedziela Zwykła. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. W poniedziałek modlitwa Róży Rodziców za dzieci. Różaniec o godz. 17:30, a następnie Msza Święta.
  3. We wtorek o godz. 18:00 Msza Święta z okazji imienin księdza Damiana. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Spotkania grup duszpasterskich:
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz. 11:00 – Ministranci
    • Sobota – godz. 13:00 – Schola Dziecięco-Młodzieżowa
  5. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Pokutnej z Ośna do Górzycy, która wyruszy w sobotę 30 września. Trasa to około 20 km. Pielgrzymka jest związana z dziewięćsetną rocznicą Diecezji Lubuskiej i wynagradza za zniszczenie pierwszego Maryjnego Sanktuarium tej diecezji. Zapisy i informacje u ks. Bartka.
  6. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Róż Różańcowych do Rokitna 7 października. Podczas pielgrzymki zostaną wprowadzone relikwie błogosławionej Rodziny Ulmów. Zapraszamy do zapisów całymi rodzinami.
  7. Szkolne Koło Caritas przeprowadza zbiórkę świec dla Ukrainy. Można je składać w zakrystii w Małym Kościele.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12:00 poświęcenie różańców dzieciom z klas 3, a po Mszy Świętej spotkanie komitetu rodziców zaangażowanych w przygotowanie uroczystości I Komunii Świętej.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.