1. Dziś XXIV Niedziela Zwykła. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. W poniedziałek św. Stanisława Kostki. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 błogosławieństwo relikwiami w Dużym Kościele.
  3. Nabożeństwo do św. Rity Patronki spraw trudnych i beznadziejnych w czwartek o godz. 17:30.
  4. W sobotę przypada wspomnienie Świętego Ojca Pio. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci tego świętego o godz. 17:30, następnie Msza Święta i spotkanie w salce.
  5. Spotkania grup duszpasterskich
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz. 11:00 – Ministranci
    • Sobota – godz. 13:00 – Schola Dziecięco-Młodzieżowa
  6. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Pokutnej z Ośna do Górzycy, która wyruszy w sobotę 30 września. Trasa to około 20 km. Zapisy i informacje u ks. Bartka.
  7. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Róż Różańcowych do Rokitna 7 października. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  8. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.