1. Dziś XXIII Niedziela Zwykła. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wpierających Ubogich.
  3. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  4. W środę Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie różańcem o 17:30, następnie Msza Święta zakończona procesją do Groty Maryjnej.
  5. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  6. W czwartek Mszą Świętą o godz. 19:00 w Małym Kościele rozpocznie się spotkanie rodziców dzieci z klas 7 dotyczące zapisów do sakramentu bierzmowania.
  7. W piątek Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie Oazy Młodzieży. Zapraszamy osoby od 5 klasy Szkoły Podstawowej.
  8. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 11:00, a scholii dziecięco-młodzieżowej o godz. 12:00 .
  9. Wszystkich pielgrzymów grupy amarantowej wędrujących na Jasną Górę fizycznie i duchowo zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe w sobotę. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00, a potem spotkanie w sali parafialnej.
  10. W przyszłą niedzielę Msza Święta odpustowa w Lubiechni Małej o godz. 12:00
  11. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw Pro Missio przeprowadzi zbiórkę elektroodpadów, które można składać w wyznaczonym miejscu przy domu katechetycznym do 14 września. Wykaz elektrośmieci, które można przekazać – znajduje się na tablicy ogłoszeń. Szczegóły na ulotkach.
  12. Przy wyjściu z kościoła dostępne są kalendarze z różnych sanktuariów w Polsce. Ofiara za kalendarz wynosi 15 zł.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.