1. Dziś XXII Niedziela Zwykła. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. W poniedziałek uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci z rodzicami na Mszę Świętą na godz. 8:00.
  3. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem w salce o godz. 19:00.
  4. W środę spotkanie wspólnoty Mężczyzn Świętego Józefa. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 17:30, następnie Msza Święta i spotkanie w salce.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Nabożeństwo Powołaniowe o godz. 17:30, następnie Msza Święta w intencji Przyjaciół Paradyża, Oazy Dorosłych i o nowe powołania.
  6. W pierwsze czwartki miesiąca po Mszy Świętej zapraszamy na katechezy biblijne i liturgiczne. Pierwsze spotkanie będzie poświęcone Esterze.
  7. W piątek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
  8. W piątek odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku formacyjnego Oazy Młodzieży. Zapraszamy na Mszę Świętą na godz. 18:00 z błogosławieństwem animatorów małych grup. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie Oazy. Zapraszamy dzieci i młodzież od 7 klasy SP, natomiast od 15 września zapraszamy również dzieci z klas 5-6.
  9. W sobotę rozpoczęcie spotkań scholii dziecięcej o godz. 12:00. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w spotkaniach scholii.
  10. Msza Święta dziękczynna za plony odbędzie się w sobotę o godz. 15:00 na stadionie przy ul. Poznańskiej.
  11. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  12. W przyszłą niedzielę uroczyste poświęcenie plecaków dzieci z klas 1 SP podczas Mszy Świętej o godz. 12:00 w Małym Kościele.
  13. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców, którzy pragną zapisać dzieci z klas 3 do bezpośredniego przygotowania do I Komunii Świętej. Spotkanie odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 12:00. Do udziału w Mszach Świętych o godz. 12:00 zapraszamy również dzieci z klas 2, którzy rozpoczną zbieranie obrazków.
  14. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw Pro Missio przeprowadzi zbiórkę elektroodpadów, które można składać w wyznaczonym miejscu przy domu katechetycznym do 14 września. Wykaz elektrośmieci, które można przekazać – znajduje się na tablicy ogłoszeń. Szczegóły na ulotkach.
  15. Przy wyjściu z kościoła dostępne są kalendarze z różnych sanktuariów w Polsce. Ofiara za kalendarz wynosi 15 zł.
  16. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.