1. Dziś XXI Niedziela Zwykła. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. Msza Święta z udziałem wspólnoty Rodziców Modlących się za swoje Dzieci w poniedziałek o godz. 18:00 w Dużym Kościele. Msza Święta będzie poprzedzona modlitwą różańcową o godz. 17:30.
  3. W piątek rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o poległych w obronie naszej Ojczyzny.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:00. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W sobotę o godz. 17:30 nabożeństwo I soboty i zmiana Tajemnic Różańcowych.
  7. Zbliża się rok szkolny i katechetyczny. Dzieci i młodzież zachęcamy do udziału w sakramencie spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.
  8. Od 8 września rozpoczną się spotkania Oazy. W tym roku będzie utworzona grupa również dla dzieci z klas 5 i 6. Rodziców z klas 5-8, którzy chcieliby zapisać swoje dzieci na Oazę prosimy o kontakt z ks. Damianem.
  9. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw Pro Missio przeprowadzi zbiórkę elektroodpadów, które można składać w wyznaczonym miejscu przy domu katechetycznym do 14 września. Wykaz elektrośmieci, które można przekazać – znajduje się na tablicy ogłoszeń. Szczegóły na ulotkach.
  10. Przy wyjściu z kościoła dostępne są kalendarze z różnych sanktuariów w Polsce. Ofiara za kalendarz wynosi 15 zł.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.