1. Dziś XX Niedziela Zwykła. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. Duchowo łączymy się z pielgrzymami, którzy w tych dniach podróżują po sanktuariach naszej Ojczyzny w Bieszczadach.
  3. Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio w intencji dusz w czyśćcu cierpiących i konających w środę o godz. 17:30.
  4. W czwartek przypada święto św. Bartłomieja Apostoła – jest to dzień imienin ks. Bartłomieja. Zapraszamy na Mszę Świętą w jego intencji o godz. 18:00.
  5. W sobotę przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  6. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw Pro Missio przeprowadzi zbiórkę elektroodpadów, które można składać w wyznaczonym miejscu przy domu katechetycznym do 14 września. Wykaz elektrośmieci, które można przekazać – znajduje się na tablicy ogłoszeń. Szczegóły na ulotkach.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.