1. Dziś XIX Niedziela Zwykła.
  2. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary do Grona Wspierających Ubogich.
  3. W sobotę Pielgrzymi naszej Diecezji dotarli na Jasną Górę. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, ofiarą i wszelką pomocą wspierali pielgrzymów z naszej parafii.
  4. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W czasie każdej Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów. Msze Święte wg. porządku niedzielnego.
  5. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 8:00 wyruszy pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej i w Bieszczady.
  6. W czwartek nabożeństwo do św. Rity z poświeceniem róż i namaszczeniem olejem przywiezionym z Włoch. Rozpoczęcie o godz. 17:30.
  7. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw Pro Missio przeprowadzi zbiórkę elektroodpadów, które można składać w wyznaczonym miejscu przy domu katechetycznym do 14 września. Wykaz elektrośmieci, które można przekazać – znajduje się na tablicy ogłoszeń. Szczegóły na ulotkach.
  8. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.