1. Dziś XVIII Niedziela Zwykła. Kończą się Światowe Dni Młodzieży, w których bierze udział również delegacja z naszej parafii.
  2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19:00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.
  3. Młodzież z Oazy będzie przeżywać w tym tygodniu czas spotkań formacyjno-rekreacyjnych. W programie m.in. wyjazd do Żagania i Poznania, wycieczka rowerowa, ognisko, szkoła modlitwy i śpiewu. Rozpoczęcie w poniedziałek 7 sierpnia Mszą Świętą o godz. 7:00.
  4. Zbiórka osób na wyjazd do Żagania we wtorek o godz. 7:45 przy sklepie Dino.
  5. Zapraszamy do udziału w przygotowanych przez Oazę spotkaniach modlitewnych: w środę o godz. 20:45 Wieczornica Maryjna przy kapliczce, w czwartek o godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Wyjazd na powitanie pielgrzymów do Częstochowy 11 sierpnia o godz. 23:00.
  7. W przyszłą niedzielę Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  8. Przeżywamy czas wakacji. W tym czasie nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy Świętej, chrześcijańskiej wrażliwości i godnym stroju w miejscach sakralnych. Prosimy, aby rodzice zaopatrzyli swoje dzieci, udające się na kolonie i obozy, w pisemną prośbę o umożliwienie uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.