1. Dziś XVII Niedziela Zwykła. Szczególną modlitwą otaczamy pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę.
  2. Msza Święta w intencji rodziców modlących się za swoje dzieci na różańcu w poniedziałek o godz. 18:00.
  3. W środę zapraszamy na różaniec w intencji pielgrzymów połączony z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W czwartek Nabożeństwo Powołaniowe o godz. 17:30 a następnie Msza Święta w intencji nowych powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego oraz Przyjaciół Paradyża.
  6. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:00. Tego dnia przypada wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w intencji naszego księdza proboszcza. Po Mszy Świętej o godz. 19:00 błogosławieństwo relikwiami św. Jana Marii Vianneya.
  7. W sobotę modlitwa różańcowa o godz. 17:30 oraz zmiana Tajemnic Różańcowych.
  8. Pielgrzymów zapisanych na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej i w Bieszczady prosimy o wpłatę pozostałej sumy - do końca lipca.
  9. Zapraszamy do wyjazdu na powitanie pielgrzymów w Częstochowie. W programie m.in.: Msza w kaplicy Cudownego Obrazu, droga krzyżowa oraz czuwanie modlitewne po apelu. Wyjazd 11 sierpnia o godz. 23:00.
  10. Oaza Młodzieży będzie przeżywać czas spotkań formacyjno-rekreacyjnych w terminie 7-10 sierpnia, W programie m.in. wyjazd do Żagania i Poznania, wycieczka rowerowa, ognisko, szkoła modlitwy i śpiewu. Rozpoczęcie w poniedziałek 7 sierpnia Mszą Świętą o godz. 7:00.
  11. Istnieje możliwość zapisów na wyjazd do Żagania 7 sierpnia. W programie: zwiedzanie Poagustiańskiego Zespołu Klasztornego (zabytkowa biblioteka, hol opacki, kościół), replika Bożego Grobu, ogrody Pałacu Żagańskiego. Zapisy u ks. Damiana.
  12. Przeżywamy czas wakacji. W tym czasie nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy Świętej, chrześcijańskiej wrażliwości i godnym stroju w miejscach sakralnych. Prosimy, aby rodzice zaopatrzyli swoje dzieci, udające się na kolonie i obozy, w pisemną prośbę o umożliwienie uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.